En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Lazer Epilasyon Sitemiz ..

  Paylaş
  avatar
  pcturbo

  Mesaj Sayısı : 3
  Kayıt tarihi : 27/07/10

  Lazer Epilasyon Sitemiz ..

  Mesaj  pcturbo Bir Salı Tem. 27, 2010 2:35 pm


  Lazer epilasyon uygulamalarının güvenilirliği ve tesiri, Amerikan gıda ve ilaç dairesi FDA tarafından 1997 yılında onaylanmıştır.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] , kabaca tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık demektir. Belirli dalga boylarındaki lazer ışınları koyu renkli maddeler tarafından tutulmak suretiyle enerjilerini bu maddelerin aktararak ısı enerjisine dönüşürler.Bu özellikten yararlanarak lazer ışığı tıpta 40 yıldır çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] da prensip, kıl folikülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddelerinin lazer epilasyon ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip etmektir.
  Lazer
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] da sizlere yıllardır hizmet veren firmamız yaz ayları boyunce % 25 e yakın indirimlerle daha geniş halk kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:40 am