En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Halı Yıkamada Son Teknoloji Sitemiz !

  Paylaş
  avatar
  muhammed71

  Mesaj Sayısı : 5
  Kayıt tarihi : 19/07/10

  Halı Yıkamada Son Teknoloji Sitemiz !

  Mesaj  muhammed71 Bir Ptsi Tem. 26, 2010 1:44 pm

  Şirketimiz sizlere yaz aylarının gelmesi ile birlikte yepyeni bir hizmet daha sunmakta ;şu ana kadar hiç bir firmanın cesaret edemedigi bu uygulama ile [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] da çıgır açmış durumdayız.
  Bu sistemde firmamız sizlere her türlü halıda her türlü lekeye karşı garantili bir temizleme hizmeti sunmaktadır.Sİzlerde bu hizmetimizden yararlanmak için acele edin
  ankara [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ücretsiz servisi güleryüzlü personeli ile Ankara'nın her yerine servis vermektedir.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ankara ,geniş hizmet agı ile çankaya ,dikmen eryaman bahçeli gibi semtlerde bürosu illede sizlere hizmet vermektedir.
  Gelin sizde halı yıkama da kaliteyi bizlerle yaşayın.

  Halı yıkama firmaları seçerken çok dikkatli olun kaliteyi uzaklarda aramayın.

  kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:22 am