En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Efsane Komutanı çıldırttı

  Paylaş
  avatar
  TerminatöR  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 182
  Yaş : 29
  Nerden : SÖYLEMEM
  Kişisel Mesaj : BJK
  Kayıt tarihi : 18/09/08

  Efsane Komutanı çıldırttı

  Mesaj  TerminatöR Bir Cuma Nis. 16, 2010 12:09 pm

  Osman Pamukoğlu canlı yayında çıldırdı!

  Taraf yazarı ile tartışan Pamukoğlu Paşa, konuşma Balyoz'a gelince sinirlendi!

  Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Karşıt Görüş' emekli general ve Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu ile Taraf yazarı Önder Aytaç'ı karşı karşıya getirdi.  Gündemdeki anayasa değişikliği ve Balyoz soruşturmasının tartışıldığı programda tansiyon düşmek bilmedi. Pamukoğlu Balyoz soruşturmasında yaşananlara isyan edereken ordunun komuta kademesine isyan etti.

  Taraf yazarı Önder Aytaç'ın değişimden yana fikirlerini ortaya koyduğu tartışmada söz Balyoz'a gelince o ana kadar sakin sakin oturan Osman Pamukoğlu araya girdi ve ordunun üst komuta kademesini topa tuttu.

  Pamukoğlu Balyoz soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve tutuklanan sayısı subay olmasına isyan ederken adeta çıldırdı: Ordunun temeli disiplindir. Ama bu nedir ya. Olur mu böyle şey? Neredeyse onbaşı çavuş dışında kim varsa içeri alacaklar. Bmyle bir şey olamaz! Kim bunun planlayıcısı, kim bunun uygulayıcısı? Sorumlu bu olanlardan haberi olmayan ve bu aşamaya gelmesine engel olamayan kuvvet komutanları ve Genelkurmay başkanıdır.


  _________________

  Kara KartAL S€n Bizim H€RşeyiMizsiN

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:12 am