En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

    Oscar ödül listesi

    Paylaş
    avatar
    || SuVaRi ||



    Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı : 1228
    Nerden : || İstanbuL||
    Kayıt tarihi : 21/08/08

    Oscar ödül listesi

    Mesaj  || SuVaRi || Bir Çarş. Mart 10, 2010 12:34 am

    ÖDÜLLER
    Gecenin, ödül listesi şöyle:

    EN İYİ FİLM:
    The Hurt Locker

    EN İYİ YÖNETMEN:
    Kathryn Bigelow (The Hurt Locker)

    EN İYİ ERKEK OYUNCU:
    Jeff Bridges (Crazy Heart)

    EN İYİ KADIN OYUNCU:
    Sandra Bullock (The Blind Side)

    EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU:
    Christoph Waltz (Soysuzlar Çetesi)

    EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU:
    Mo'Nique (Precious)

    EN İYİ ORİJİNAL SENARYO:
    The Hurt Locker (Mark Boal)

    EN İYİ UYARLAMA SENARYO:
    Precious (Geoffrey Flechter)

    EN İYİ ANİMASYON:
    Up/ Yukarı Bak (Pete Docter)

    EN İYİ YABANCI FİLM:
    El Secreto de sus Ojos (Arjantin)

    EN İYİ GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ:
    Avatar (Mauro Fiore)

    EN İYİ SANAT YÖNETMENİ:
    Avatar (Rick Carter, Robert Stromberg, Kim Sinclair)

    EN İYİ KOSTÜM TASARIMI:
    The Young Victoria (Sandy Powell)

    EN İYİ KURGU:
    The Hurt Locker (Bob Murawski, Chris Innis)

    EN İYİ MAKYAJ:
    Star Trek (Barney Burman, Mindy Hall and Joel Harlow)

    EN İYİ ŞARKI:
    The Weary Kind - Ryan Bingham ve T-Bone Burnett (Crazy Heart)

    EN İYİ MÜZİK:
    Up (Michael Giacchino)

    En İyi Görsel Efekt:
    Avatar (Joe Letteri, Stephen Rosenbaum, Richard Baneham, Andrew R. Jones)

    EN İYİ SES KURGUSU:
    The Hurt Locker (Paul N.J. Ottosson)

    EN İYİ SES MİKSAJI:
    The Hurt Locker (Paul N.J. Ottosson, Ray Beckett)

    EN İYİ BELGESEL (UZUN):
    The Cove (Louie Psihoyos)

    EN İYİ BELGESEL (KISA):
    Music by Prudence (Roger Ross Williams ve Elinor Burkett)

    EN İYİ KISA FİLM:
    The New Tenants (Joachim Back and Tivi Magnusson)

    EN İYİ ANİMASYON (KISA):
    Logorama (Nicolas Schmerkin)


    Etiketler:Oscar,sinema


    _________________
    LÜTFEN KONULARA YORUM YAZIN!

    Bizimle çalışmak Forum Yönetiminde Yer Almak İstermisiniz?

      Forum Saati Perş. Haz. 22, 2017 9:31 pm