En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Garipoğlu ailesi emniyette ifade verdi

  Paylaş
  avatar
  ADMIN  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 385
  Yaş : 27
  Kayıt tarihi : 13/11/08

  Garipoğlu ailesi emniyette ifade verdi

  Mesaj  ADMIN Bir Salı Ağus. 18, 2009 11:27 pm

  Garipoğlu ailesi emniyette ifade verdi

  Münevver cinayetiyle ilgili olarak ifadelerine başvurulan Hayyam Garipoğlu çıkışta 'O kadar cinayet oluyor neden bu tartışılıyor' dedi.


  Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili ifadelerine başvurulan Hayyam Garipoğlu'nun da aralarında bulunduğu 3 kişi emniyetten ayrıldı.

  Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'nden çıkarken gazetecilere açıklama yapan Hayyam Garipoğlu, polislerin bu sabah erken saatlerde kendi evi ile kız kardeşi, babası ve ailenin diğer yakınlarının evlerinde arama yaptığını belirtti.

  Garipoğlu, ''Daha sonra da biz emniyete geldik. Bildiklerimizi anlattık. Zaten daha önce de anlatmıştık. Yapılan aramalarda da ne Cem, ne de başka bir bulgu bulunamadı'' dedi.

  Münevver Karabulut cinayetinin 5.5 aydır medyada, televizyon ve gazetelerde yer aldığına dikkati çeken Hayyam Garipoğlu, ''Neden bu konu televizyon ve basında bu kadar yer alıyor. Türkiye'de onlarca cinayet oluyor, Güneydoğu'da şehitler oluyor, bu kadar yer verilmiyor. Bunu bir düşünmek lazım'' diye konuştu.

  Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili ifadelerine başvurulan 12 kişiden 9'u daha önce emniyetten ayrılmıştı.

  Soruşturma kapsamında ifadelerine başvurulan kişilere, cinayet zanlısı olarak aranan C.G ile ilgili sorular sorulduğu öğrenildi.


  Etiketler: münevver karabulut cinayeti cem garipoğlu

  AA


  _________________

  DOSTUMU EZELE KADAR DÜŞMANIMI ÖLENE KADAR BIRAKMAM | EFSANE HAREKETFORUM.COM | ADMIN

   Similar topics

   -

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 11:38 pm