En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Ergenekon savcılarına ve polislere suç duyurusu

  Paylaş
  avatar
  TerminatöR  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 182
  Yaş : 29
  Nerden : SÖYLEMEM
  Kişisel Mesaj : BJK
  Kayıt tarihi : 18/09/08

  Ergenekon savcılarına ve polislere suç duyurusu

  Mesaj  TerminatöR Bir Perş. Haz. 18, 2009 11:24 am

  Ergenekon savcılarına ve polislere suç duyurusu  Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Avukat Serdar Öztürk, Taraf Gazetesi’nde yayımlanan “İrtica ile Mücadele Planı” ile ilgili savcılar ve polisler hakkında suç duyurusunda bulundu.

  Genelkurmay'da hazırlandığı öne sürülen AKP'yi yıkma ve cemaati yıpratma planı ofisinde bulunan Serdar Öztürk, bu belgelerin avukatlarına ve kendisine kopyasını verilmediği iddiası ile Ergenekon savcıları hakkında suç duyurusunda bulundu. Ayrıca bu belgeleri basına sızdırdığı iddiası ile polisler hakkında da suç duyurusunda bulunuldu.

  Suç duyurusunda savcılar ve polisler görevi ihmal ile suçlanırken, avukatlara dahi verilmeyen belgelerin gazeteye sızdırıldığı iddia edildi.

  Taraf Gazetesi’nde yayımlanan, AKP’yi ve cemaati bitirme planı olarak bilinen “İrtica ile Mücadele Planı” avukat Serdar Öztürk’ün ofisindeki aramada ele geçirilmişti.


  _________________

  Kara KartAL S€n Bizim H€RşeyiMizsiN

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 5:44 pm