En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Psychonauts 1.02

  Paylaş
  avatar
  TOLGA

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 46
  Kişisel Mesaj : ** TOLGA **
  Kayıt tarihi : 24/05/09

  Psychonauts 1.02

  Mesaj  TOLGA Bir Çarş. Haz. 17, 2009 1:36 am

  Psychonauts 1.02  Açıklama:

  America's Army ister tek başınıza isterseniz de internet ortamından karşılıklı kişilerle karşılıklı olarak oynayabileceğiniz yüksek adrenalinli ve sizi bilgisayarınızın başına kilitleyecek türden bir savaş oyunudur. Amerikan ordusunun 12 milyon dolar harcayarak meydana getirdiği ve Amerikan ordu askerlerinin savaş stratejilerini geliştittirmek için ordu askerlerine de oynatılan bu oyun ile 3 boyutlu olarak ve gizli servislerle Beyaz sarayda eğitim yapabilir, Irakta kullanılan savunma tekniklerini görebilir ve uygulayabilirsiniz. Oyunda teröristlerle çatışmalara girebilir, zengin cephanenizdeki çeşitli silahları kullanabilir ve gerçek savaş ortamını bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. America's Army yüksek derecede savaş stratejisine sahip, üstün ve gerçekçi görsel efektlere sahip, sizi gerçek bir savaşın içerisinde hissettirecek ve çeşitli stratejiler geliştirerek üstünlük sağlamaya çalışacağınız savaş oyunudur. Oyuna o kadar adepte olacaksınız ki zamanın nasıl geçtiğini anlamak imkansız olacak.

  Not : America's Army v.2.8.1 Download Ettikten sonra Lütfen Virus Taramasından geçiriniz. Biz America's Army v.2.8.1 Programı Yazarı değiliz ve Sorumlulukda kabul etmeyiz. America's Army v.2.8.1 Yazılımı yapan kişi veya kuruluş sorumludur. Biz sadece size download linkini veriyoruz. Eğer America's Army v.2.8.1 yükle dikden sonra Bilgisayarınıza Herhangi bir sorun oluşursa Lütfen Programının Linki ni Bizimle iletişim menüsünü Kullanarak Download linkini gönderiniz. Teşekkürler.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 11:52 pm