En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Ticari Zeka

  Paylaş
  avatar
  deepanti

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 301
  Yaş : 31
  Nerden : Sanal Alem
  Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha
  Kayıt tarihi : 22/12/08

  Ticari Zeka

  Mesaj  deepanti Bir Ptsi Haz. 08, 2009 7:05 pm

  İş adamı traş olurken bir yandan da berberiyle sohbet etmektedir.

  Derken, kapının önünden ağır ağır geçmekte olan paspal bir çocuk görürler. Berber, iş adamının kulağına fısıldar; "Bu çocuk var ya, dünyanın en aptal çocuklarından biridir! Bak; dikkat et şimdi..."

  Berber çocuğa seslenir: "Ali, buraya gel!". Bunun üzerine çocuk sakince dükkana girer ve yüzündeki aptalca sırıtmayla berberi selamlar.

  Berber işadamının kulağına sessizce, "bak şimdi" diye fısıldar ve bir elinde bir milyon, diger elinde yirmimilyon luk bir banknot olduğu halde çocuğa sorar: "Hangisini istiyorsan alabilirsin?"

  Çocuk dalgın dalgın bir bir milyona bir de yirmimilyona bakar ve sonunda bir milyonluk banknotu hızlıca çekerek berberin elinden alır.

  Berber işadamına döner ve gülerek: "Gördün mü? Sana söylemiştim." der.Traş bitince işadamı sokağa çıkar ve az ileride kendi kendine oynayan Ali yi görür. Yanına giderek, neden yirmimilyonluk değil de, bir milyonluk banknotu aldığını sorar.

  Çocuk hiç de aptalca olmayan bir sırıtmayla yanıt verir:

  "Hehehe... Eğer yirmimilyonluğu alırsam oyun biter.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 1:12 pm