En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Atletizme Fenerbahçe damgası

  Paylaş
  avatar
  deepanti

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 301
  Yaş : 31
  Nerden : Sanal Alem
  Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha
  Kayıt tarihi : 22/12/08

  Atletizme Fenerbahçe damgası

  Mesaj  deepanti Bir Ptsi Haz. 08, 2009 7:02 pm  Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm Şubesi Sporcuları İstanbul'da düzenlenen 14. Yılmaz Sazak Koşusu'nda beş birincilik kazandı.

  Erkeklerde 2000 Metrede Selim Bayrak, 100 Metrede Furhan Aydın ve Yüksek Atlamada Berk Köksal kendi yaş gruplarında birinci oldu.

  Bayanlarda ise 300 Metre Büyüklerde Jade Bailey ve 300 Metre Gençlerde Meliha Erdoğan yarışlarını ilk sırada tamamladı.

  Fenerbahçe Atletizm Şubesi Sporcuları İzmir'de yapılan Türkiye Bireysel Atletizm Birinciliği Müsabakalarında da başarılı sonuçlara imza attılar.

  Erkeklerde 110 Metrede Çağlar Kahramanoğlu Ve 100 Metrede İsmail Aslan birinci olurken, Bayanlarda 100 Metre Engellide Nevin Yanıt İle 1500 Metrede Dudu Karakaya yarışlarını kazandı.

  Bayanlar Sırıkla Yüksek Atlamada ise sporcularımızdan Yağmur Damla Demiralp birinci oldu.

  Öte Yandan Frankfurt'ta Yapılan Uluslararası Atletizm Yarışlarında Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm Şubesi Sporcularından Melis Mey uzun atlamada 6 metre 77 santimlik derecesiyle kendine ait olan Büyükler Türkiye Rekoru'nu geliştirdi.


   Forum Saati C.tesi Mart 17, 2018 1:23 pm