En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Münevveri bir kişi öldürmemiş!

  Paylaş
  avatar
  || SuVaRi ||  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 1228
  Nerden : || İstanbuL||
  Kayıt tarihi : 21/08/08

  Münevveri bir kişi öldürmemiş!

  Mesaj  || SuVaRi || Bir Cuma Mayıs 22, 2009 3:07 pm


  Münevver'i vahşice öldürdüğü iddia edilen Cem G.'nin cinayet anında yalnız olmadığı ortaya çıktı.

  Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Adli Tıp Münevver'in cesedinde farklı kişilere ait saç, tükürük ve deri örnekleri buldu. Dokuların kime ait olduğu araştırılacak.

  İstanbul Bahçeşehir'de, 3 Mart günü öldürüldükten sonra başı gövdesinden ayrılan, vücudu gitar kutusu içerisinde Etiler'deki bir çöp konteynırına atılan 18 yaşındaki Münevver Karabulut cinayeti soruşturmasında şok gelişme. Adli Tıp Kurumu Biyolojik İhtisas Dairesi, Münevver'in parçalanan cesedi üzerinde yaptığı incelemede soruşturmanın seyrini değiştirecek bulgular saptadı.

  SAÇ, TÜKÜRÜK ÖRNEKLERİ BULUNDU
  Rapora göre Münevver'in cesedinin üzerinde cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak aranan sevgilisi Cem G.'nin yanı sıra, farklı kişilere ait saç ve tükürük örnekleri tespit edildi. Biyolojik incelemede Münevver'in öldürülmeden önce katil veya katilleriyle boğuştuğu da belirtildi, çünkü genç kızın tırnaklarının içerisinde farklı doku örnekleri bulundu.

  Rapor üzerine polis harekete geçti. Önümüzdeki günlerde Garipoğlu ailesinden ve aileye yakın kişilerden DNA incelemesi için saç örnekleri alacak. Alınacak saç örnekleri Münevver'in cesedi üzerinde bulunan saç örnekleriyle karşılaştırılması için Adli Tıp Kurumu Biyolojik İhtisas Dairesi'ne verilecek. Uzmanlar, zanlının kaçma ihtimali üzerine bu raporların çok kısa bir sürede çıktığını söylediler.

  TÜM DETAYLAR ELDE
  Üst düzey bir polis yetkilisi yeni raporla ilgili şunları söyledi: 'Biyolojik inceleme bize cinayetin tüm detaylarını verecek. Olayda birden fazla kişinin olması ihtimali üzerinde duruluyordu. Bu raporla Cem G.'ye yardım eden kişiler de bir bir ortaya çıkacak' dedi.

  ÖLMEMEK İÇİN DİRENDİ
  Adli Tıp Kurumu, Münevver'in ölümünün ardından hazırlanan ön otopsi raporu sonucu vahşice öldürüldüğünü tespit etmişti. Elleri arkadan bağlanan Karabulut'un göğsü ve kalbinde çok sayıda bıçak darbesine rastladı. Bıçak darbesi sonucu ölen Münevver'in, başı testereyle kesilerek gövdesinden ayrıldı. Boğuşma sırasında saçları katil ya da katillerce çekilen Münevver'in, yüzünde bu nedenle morluklar oluştu.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün hazırladığı kriminal raporda ise Cem G.'nin babasının gömleğinin üzerinde Münevver Karabulut'un kanı çıkmıştı. Bunun üzerine daha önce serbest bırakılan baba Ahmet G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.


  _________________
  avatar
  ERTUGRUL

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 63
  Kişisel Mesaj : Biz ki vatan sevmesinin ustasıyız.
  Kayıt tarihi : 04/02/09

  Geri: Münevveri bir kişi öldürmemiş!

  Mesaj  ERTUGRUL Bir Cuma Mayıs 22, 2009 8:01 pm

  şer......ler bu kıza nasıl kıydınız...

  Bunların cezası idam olmalı... Mad<x:

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:11 am