En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  JaSFtp [FTP PROGRAMI]

  Paylaş
  avatar
  deepanti

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 301
  Yaş : 31
  Nerden : Sanal Alem
  Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha
  Kayıt tarihi : 22/12/08

  JaSFtp [FTP PROGRAMI]

  Mesaj  deepanti Bir Salı Mart 24, 2009 4:10 pm

  Tanitim :JaSFtp, dosyalarınızı sunucunuza transfer etmenizi sağlayan bir File Transfer Protocol (FTP) istemcisidir. kolay kullanıcı arayüzüne sahiptir. yazılımı kullanırken hiçbir zorluk çekmiyorsunuz. Bunun yanı sıra e-posta bildirimi ve sunucudaki dosyaları silme özelliği mevcuttur. Karşı sunucuyla her çeşit gönderme/indirme (upload/download) işlemi yapabileceğiniz bu FTP istemcisinin tam sürümü 99.95$dır.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  FTP NEDİR ?

  File Transfer Protocol (FTP): Dosya Aktarma ProtokolüBir sistemdeki kullanıcının iletişim ağı üzerinden diğer bir sisteme erişme-sini ve oradaki dosyaları kendine veya kendi dosyalarını oraya aktarmasını sağlayan protokol. Ayrıca, FTP kullanıcıların bu protokolü kullanmalırını sağlayan programa verilen isimdir. Protokolün tanımı STD 9 ve RFC 959'da yapılmıştır. anonim FTP (anonymous FTP).

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:35 am