En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Epsilon - Toplu Mail Gonderim Programi

  Paylaş
  avatar
  deepanti

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 301
  Yaş : 31
  Nerden : Sanal Alem
  Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha
  Kayıt tarihi : 22/12/08

  Epsilon - Toplu Mail Gonderim Programi

  Mesaj  deepanti Bir Salı Mart 24, 2009 4:06 pm

  Tanitim :

  Epsilon programı müşterilerinize hazırladığınız kampanyalarınızı ya da duyurularınızdan haberdar etmek içinmiş hazırlanmış bir programdır. program sayesinde farklı ortamlarda (Sql Server,Oracle,Access vb.) bulunan müşterilerinizi kolaylıkla programa aktarabilirsiniz. Programa aktardığınız müşterilerinizi gruplar halinde kaydedebilir ve daha sonra bu grupları tekrar kullanabilirsiniz. Programın istatistik bölümü sayesinde gönderilen maillerin kaç tanesinini okunup kaç tanesinin okunmadığını görebilirsiniz.

  Programın deneme sürümünü kullandığınız için sadece Text dosyadan veri aktabilirsiniz. Deneme sürümü ile sadece 10 mail gönderebilirsiniz. Deneme sürümünde istatistik bölümü yer almaz. Kişi ekleme kısmından listenize ekleme yapabilirsiniz. Listenizden kişi silmek için mouse sağ tuşunu kullanınız.

  Önemli! program .Net FrameWork uygulaması gerektirmektedir.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Ptsi Nis. 23, 2018 11:56 pm