En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Bearshare 7

  Paylaş
  avatar
  caner_423

  Mesaj Sayısı : 18
  Kayıt tarihi : 09/03/09

  Bearshare 7

  Mesaj  caner_423 Bir Ptsi Mart 09, 2009 7:47 pm

  Bearshare 7 Türkçe CaNeR_423
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  BearShare şimdiye kadar gördüğüm en güzel paylaşım programı. Araması çok hızlı, Limewire gibi yarım saat bekletmiyor. Hemen tak diye sonuçları gösteriyor. Eğer şarkıyı söyleyen birden çok sanatçı varsa sadece istediğin sanatçının dosyalarını gösterebiliyor. BearShare?ı çalıştırmak için sisteminizde Windows Media Player 11 bulunmalıdır. Ayrıca BearShare?a ücretsiz üye olmalısınız. Üye olurken erkek ismiyle üye olmanızı tavsiye ederim o zaman sapık mesaj hiç gelmiyo yoksa çok gelir benden söylemesi, ve en önemli özellik tamamen Türkçe. Programın kurulum dosyası 8.48 MB.

  BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare?yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi indirebilirsiniz.

  Program kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan, dosya paylaşımında zorlanmayacaksınız. Basit

  aramanın dışında bünyesinde gelişmiş arama özelliği de barındıran BearShare ile arkadaşınızla dosya paylaşımı yaparken aynı zamanda sohbet edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bant genişliğini kontrol edebilecek, istediğiniz dosyayı Media Player ile önizleme yapabileceksiniz.

  Programı indirip kurduktan sonra diğer üyeler ile dosya paylaşımı yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresinizi gibi zorunlu bilgiler dışında, isteğe bağlı kişisel bilgilerinizi de üyelik kaydında belirtebilirsiniz.

  Özellikler :
  # 100% temiz kurulum
  # Markalanmış yeni arayüz
  # Daima en hızlı innDirme
  # Anlık ?arama önerme? teknolojisi
  # Kötü dosyalara ebeveyn koruması ve giriş engellemesi
  # Otomatik virüs koruması
  # Tam fonksiyonlu medya oynatıcısı ile gösterişli düzenleme özelliği

  BearShare ile,
  # Müzik ve video paylaşabilir, keşfetebilir ve indirebilirsiniz.
  # Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüleyebilirsiniz.
  # Eski arkadaşlarınız ile yeni dostluklar kurabilir ve bağlanabilirsiniz.
  # Arkadaşlarınız ve favori sanatçılarınız hakkında yorum yapılmasına izin verebilirsiniz.
  # Diğer kullanıcılarla beraber müzik dinlerken mesaj yollayabilir ve anlık mesajlaşabilirsiniz.

  BearShare ile innDirebileceğiniz dosya türleri :
  * Windows medya dosyaları: asf, asx, avi
  * Windows medya ses dosyaları: wmv, wax, wm, wma, wmd, wmx, wmz, wvx
  * Film dosyaları: mpeg, mpg, mpa, mpe, m1v, mp2, mp2v
  * MP3 ses dosyaları: mp3

  Not : BearShare 6. sürümüyle noktadan noktaya (programı kullanan diğer kişilerden) bağlantı yaparak indirilen içerikleri yasal içerik kapsamında değerlendiriyor, bunun yanında ücretli üyelik ile parçaları telif hakkını da alarak daha yüksek hızla indirmeyi vaadediyor. Müzik ve video dosyaları 15 dakikadan küçük parçalar halinde sunulmuş. Program casus veya reklam yazılımlar içermemektedir.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 1:21 pm