En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Fresh Download 8.18

  Paylaş
  avatar
  caner_423

  Mesaj Sayısı : 18
  Kayıt tarihi : 09/03/09

  Fresh Download 8.18

  Mesaj  caner_423 Bir Ptsi Mart 09, 2009 7:45 pm

  Fresh Download 8.18 CaNeR_423
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  Fresh Download yazılımında direkt download işlemine başlama (explorer entegrasyonu), duraklatma, devam ettirme gibi seçeneklerin yanında çoklu bağlantı desteği, 4-8 arası ayrı koldan dosya çekebilme gibi özelliklere de rastlamak mmkün.Fresh download üreticileri yazılımın indirme hızını %400 oranında artırdığını iddia ediyor.

  Fresh download Internet Explorer, Netscape Communicator, Opera, Mozilla ve Windows işletim sistemlerine (95, 98, Me, NT, 2000, and XP) kolay entegre olabiliyor ve popüler dosya uzantılarını otomatik yakalayabiliyor.

  Fresh download ile indirdiğiniz dosyaların direkt olarak antivirüs programınız tarafından taranmasını sağlayabilirsiniz.

  Program şifre korumalı sitelerden download için kullanıcı adı / şifre girme desteği (ftp ve http protokolleri) de veriyor.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 5:31 pm