En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Moonstar Sözlük v3.4 (Yeni MTU)

  Paylaş
  avatar
  caner_423

  Mesaj Sayısı : 18
  Kayıt tarihi : 09/03/09

  Moonstar Sözlük v3.4 (Yeni MTU)

  Mesaj  caner_423 Bir Ptsi Mart 09, 2009 7:44 pm

  Moonstar Sözlük v3.4 (Yeni MTU) CaNeR_423
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  Üreticinden; Yeni Odesa Moonstar Sözlük! Odesa yazılımdan bir ilk daha, işte Yeni Moonstar Sözlük. 77402 kelimelik datası, Sesli sözlük desteğiyle size eski moonstar sözlükleri aratmayacağı kesin.Yapay zekası o kadar gelişmiştirki aradığınız kelime datasında mevcut değilse dahi, ingilizce deyim bileşiminde mevcutsa anlamını getirir. Odesa yazılımdan bir ilk daha, işte Yeni Moonstar Sözlük huzurlarınızda. Klasik Moonstar sözlüğü yeniledik. Kullanması kolay, pratik ve hızlı tercüme için birebir.Odesa yazılım Moonstar sözlüğü huzurlarınızda gururla sunar. Türkçe ingilizce, ingilizce Türkçe kelime çeviri konusundaki ilk yazılımlardandır ve artık gelişmiş yeni haliyle kullanılabilir durumda.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  ŞİFRE İSTERSE: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Ptsi Nis. 23, 2018 11:54 pm