En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  YOK BÖYLE BİR BENZERLİK!...

  Paylaş

  ..destegül YK..  Cinsiyet : Kadın
  Mesaj Sayısı : 543
  Nerden : istanbul
  Kayıt tarihi : 21/08/08

  YOK BÖYLE BİR BENZERLİK!...

  Mesaj  ..destegül YK.. Bir Perş. Mart 05, 2009 4:38 pm  Recep İvedik'e ikiz kardeşi kadar benzeyen Kocaeli'li çaycı Hakan Özbektemur, canlı yayında şoka soktu!

  Kanaltürk'te 'Gecenin Rengi' programını sunan Berrin Şeker Civil'in konuğu, ekran başındakileri bir hayli şaşırttı.

  Şahan Gökbakar'ın çok tartışılan Recep İvedik tiplemesinin tıpkısını karşısında gören izleyenler gülmekten kendilerini alamadılar.

  Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde çaycılık yapan Hakan Özbektemur, kısa bir süre önce medyaya yansıyan görüntüleriyle şaşırtmıştı. Özbektemur, bu benzerliği sayesinde çay satışlarının inanılmaz arttığını söylemiş ve elinde çay tepsisi ile poz vermişti.

  Özbektemur'u kanlı canlı programda izleyenler ise bu benzerlik karşısında daha da şaşırdılar. Hakan Özbektemur, yayına da Recep İvedik tiplemesinin giydiği gömlek ve pantalonun aynısından giyerek katılmıştı. Eline ceketini alıp tıpkı Recep İvedik gibi oynayan Hakan Özbektemur, Recep İvedik'in çok bilinen repliğiyle 'Konuşma leynn' diyerek yaptığı taklidiyle de izleyenleri güldürdü.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:33 am